SportNagy Alex és csapata bronzérmes lett

2014. október 21., kedd

Nagy Alex és csapata bronzérmes lett

Igazi csemegének bizonyult  az M7-es autópályáról könnyen elérhető  Csillagvölgyben,  kimondottan szép természeti környezetben, lankákkal, erdővel, körülvett kőszárhegyi  motocross pályán rendezett Nemzetközi Morocross Országos Bajnokság.

A kellemes, napsütéses vasárnapon több mint 3000 néző szurkolt lelkesen a 12 első osztályú, 3-3 fős csapatnak. A mezőnyben számos magyar bajnok mellett rangos külföldi versenyzők is rajthoz álltak.

A három futamos kemény csatában a HTS Team – élén a legnagyobb magyar sztárral, Németh Kornéllal- magabiztosan győzött, ezzel zsinórban már harmadik alkalommal szerezte meg a rangos trófeát.

A dobogó második fokára egy új alakulat, a szlovén versenyzőkkel megerősített domaszéki Husqvarna Maurer állhatott, míg a vásárhelyi Nagy Alex együttese, a KTM OKR Team a bronzérmet szerezte meg.

Az amatőr csapatok versenyében a Hell KTM Kecskemét diadalmaskodott, melynek a szintén vásárhelyi Técsy László volt a vezéralakja, aki idei Senior bajnoki címe mellé a csapatserleget is begyűjtötte.

A jól sikerült zárófordulóval véget is ért az idei motocross versenyszezon, most hosszabb őszi-téli szünet következik, majd decembertől jön az alapozás és felkészülés a 2015-ös sorozatra.

Nézze meg szenzációs légifelvételről az önmagában is látványos hétvégi kőszárhegyi versenyeket

Idén is megvan a válogatottság

Dorogon idén megismétlődött a Hódmezővásárhelyi ITF Taekwon-do Klub és az Algyői Sportkör versenyzője, Zsarkó Dániel Péter eredménye. Ott lesz az EB-n.
Kizöldül a murvával felszórt telek

A sok vihart kavart, a Nyomozó Főügyészséget is megjárt, az országos sajtóban is bőségesen tálalt, murvával felszórt belvárosi telek ügye végre nyugvópontra kerül.
A Föld kis vásárhelyi bajnokai

Az EON által a 'Föld bajnokai' címmel hirdetett pályázat egyik győztese a Hódmezővásárhely Egyesített Óvoda Oldalkosár utcai Tagintézménye.
A szezon meccsének is beillő találkozó volt

Kétszeri hosszabbításba torkolló mérkőzést játszott egymással a Vásárhelyi Kosársuli és a Veszprém április 11-én este a Hódtói Sportcsarnokban.

Kazinczy-érmes lett a vásárhelyi Szántó Emese
Kazinczy-érmes lett a vásárhelyi Szántó Emese A Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” versenyt, amely az eltelt hat évtized során országos mozgalommá vált.