SportJó erdeményekben gazdag nyílttéri szezonzárás

2016. október 17., hétfő

Kimagaslóan sikeres versenysorozattal zárta az idei nyílttéri szezont a Hódmezővásárhelyi Sportlovasok Egyesületének lovasai

Legfiatalabb lovasuk Ligorovics Flóra  (Forgószél)  szabadidős versenyen  a  6-10 éves korosztályban az ügyességi kategóriában lett  II. és IV. helyezett, míg díjlovaglásban kétszer II. helyezett.

Az egyesület díjugratói, Ligorovics  Márta (Kishont )  Balástyán  R100 cm kategóriában lett I. helyezett.

Hajdú Kitti (Vilja) Kiskunhalason R115 cm Ifjúsági kategóriában  VII. helyezést , míg a Regionális Döntő R105 cm nyílt kategóriában  (Suhanc ) a  II. helyezés érte el.

Campestrin Eleonóra (Akcent)  Megyei  Ifjúsági  Bajnokságon az  elődöntőben  IV. , a döntőben VI. lett. Összetettben   IV. helyen végzett.

A Regionális  Döntőn,  Ifjúsági  R115 cm kategóriában II. helyezett lett.

Nagypál Eszter (Remény) a  Megyei Ifjúsági Bajnokság  elődöntőjében II. helyezett. , a döntőben V. összetettben pedig bronzérmes lett.

A Regionális Döntőben, Ifjúsági R115 cm kategóriában az V. helyen végzett.

Török Melinda  Bronson  nevű póni lovával) Megyei Amatőr Bajnokság elődöntőjében és döntőben  is IV. helyezett, összetettben bronzérmes lett.

Sarkadi Petra (Bognár Tingli Tangli) lett a Regionális Amatőr Bajnokság  aranyérmese. Főnix nevű fiatal lovával R100 cm kategóriában II. helyezett lett.

MLOSZ Kupa versenyeiben 110cm kategóriában a VI. helyen végzett.

Dr. Sarkadiné Dr. Gáll Andrea (Akcento) Díjlovagló szakágban versenyzett. Szentesen az  E8 programban VI. helyezett, míg az A3 programban V. helyezett lett.

Balástyán az E5 és az A4 programban is a legmagasabb pontszámmal, megérdemelten lett I. helyezett.

Lovasok felkészítő edzője:  Kezes Gabriella

Újabb vereség

A hazai pálya sem bizonyult ösztönzőnek a HLKC Felnőtt Női kézilabda csapata számára. A tabellán az utolsó előtti helyre kerültek.
Egy évszázad száz műtárgy tükrében

Az év vásárhelyi könyvszenzációjának ígérkezik a napokban bemutatott '100 év - 100 műtárgy' című fotókkal gazdagon illusztrált reprezentatív album.

Már több, mint félszáz fellépő ismert az idei nyárzáró buli előadói közül. Ne feledjük: augusztus 28-31, Szegedi Partfürdő.
A szezon meccsének is beillő találkozó volt

Kétszeri hosszabbításba torkolló mérkőzést játszott egymással a Vásárhelyi Kosársuli és a Veszprém április 11-én este a Hódtói Sportcsarnokban.