SportIsmét rengeteg kihagyott ziccer

2017. december 12., kedd

Ismét rengeteg kihagyott ziccer

Az NBI/B utolsó őszi fordulójában Gödön, a hazai csapat gyakorlatilag az első félidőben eldöntötte a mérkőzést.

A szakmai vezetés szerint az első félidőben hiányzott az összpontosítás a játékukból, valós lehetőségük  volt szorosan tapadni a hazaiakra, de a helyzetkihasználásuk ezúttal hagyott kívánni valót maga után. Ennek köszönhetően a félidő végére tetemes, 10 gólos hátrányba került a HLKC.
A második játékrészben jelentősen feljavultak, az ötvenedik percben 6 gólra csökkentették hátrányukat (28-22). A Göd azonban újra megrázta magát, és végül 33-25 arányban diadalmaskodott.

Gödi SE – Hódmezővásárhelyi LKC 33-25 (19-9)

NBI/B Keleti-csoport női felnőtt bajnokság – 13. forduló
2017.12.10. – Göd, 110 néző
Játékvezetők: Buza Bence, Cseszregi Bence
Versenybírók: Farkas Zsuzsanna, György Szolanzs
HLKC: Veress – Török 2, Nagy 2, Szepesi 2, Herceg 8, Lovistyék 6, Kandó 1,Cs: Ádász (k), Áncsán (k), Mihajlov 1, Földesi 1, Becsei 2, Horváth, Bálint

Bartók Csaba vezetőedző:”Két hiányérzetem is van a mérkőzést illetően. Az egyik, hogy a küzdéssel, odafigyeléssel, akarattal a csapat egy részénél komoly gondok voltak, míg a másik rész nagyot küzdött! A másik pedig a rengeteg kihagyott ziccer-helyzet, melyek pontosabb végrehajtása esetén komoly esélyünk lehetett volna pontot, pontokat szerezni. Nem örvendek a látottaknak és az eredménynek.”

A Hódmezővásárhelyi Leány Kézilabda Club Felnőtt Női csapata a bajnoki tabella 10. helyén telel, a tavaszi szezon első fordulójában (február 3.) Egerben lépnek pályára az Eszterházy KFSC vendégeként.

Forrás: HLKC

Jelentős támogatást kapott a Református Egyház

Valószínű, hogy a kormány által juttatott 24 milliárdból valósítják meg a hódmezővásárhelyi Bethlen Gábor Református Gimnázium impozáns fejlesztését.
A NAV ügyintézés is a Kormányhivatalban

Hódmezővásárhelyen lesz a megyében először olyan ügyfélszolgálat a Kormányhivatalban, ahol az állami szolgáltatások köre a NAV ügyeintézéssel bővül.

Átadták a XXXI. Alföldi Állattenyésztési és Mezőgazda Napok kiállítói részére meghirdetett elismeréseket. A háromnapos rendezvényen 220 kiállító lesz.

Tömeg, jó hangulat - igazi majális fíling
Tömeg, jó hangulat - igazi majális fíling A cikk címét az április 30-án délután, este kilátogatóktól idéztük. A régi időket idézte a vásárhelyi önkormányzat által szervezett Népkert majálisa. Képekkel.

Már nincs messze az 5. hely
Már nincs messze az 5. hely A kérdés az volt a Hódtói Sportcsarnokban, hogy ki játszhat majd az 5. helyért az NB I/B Zöld csoportjában.

Lelkes amatőrök, profi cuccok
Lelkes amatőrök, profi cuccok Április 27-én délelőtt a Hódmezővásárhelyi Rádió Klub börzét rendezett, amelyre több, mint 100 kiállító érkezett az ország több pontjáról.

Szúnyoggyérítés Vásárhelyen
Szúnyoggyérítés Vásárhelyen Elindult a központi szúnyoggyérítés, amelyet évek óta a katasztrófavédelem irányít, de az önkormányzat is végeztet szúnyogírtást, szükség szerint többször is egy szezonban.

Kazinczy-érmes lett a vásárhelyi Szántó Emese
Kazinczy-érmes lett a vásárhelyi Szántó Emese A Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” versenyt, amely az eltelt hat évtized során országos mozgalommá vált.