SportFit Kid Grand Prix bajnokságon járt a Hód Fitness

2013. május 27., hétfő

Május 25-én Fit Kid Országos Grand Prix és Nemzetközi Open Bajnokság FIT-KID A egyéni és B csoportos Grand Prix II. fordulóját tartották Szolnokon, a Széchenyi István Gimnázium sportcsarnokában.

A Magyar Fitness Szövetség és a New Top Talent SE által szervezett versenyre a hódmezővásárhelyi Hód Fitness SE hat korcsoportban volt érdekelt.

Az egész napos verseny végén, 7 dobogós helyezést sikerült begyűjteni  a legkisebbektől, a 17-18 éves lányokig.

Krucsai Zsanett a Junior Atlétikai EB-re utazó magyar keret tagja

Május 25-26-án Budapesten nemcsak elérte a kvalifikációhoz szükséges pontszámot, hanem 7 próbában öt versenyszámban megjavította egyéni rekordját is.
Nyári étkeztetésre várják a felajánlásokat

Tavaly példa nélküli adakozással bizonyította a város, hogy képes összefogni egy cél érdekében, amikor a rászoruló gyerekek étkezésére gyűjtöttek. Most is ezt kérik.
Lelkes amatőrök, profi cuccok

Április 27-én délelőtt a Hódmezővásárhelyi Rádió Klub börzét rendezett, amelyre több, mint 100 kiállító érkezett az ország több pontjáról.
12 mérkőzés 12 győzelem

Az Atomerőmű SE U23 elleni hazai bajnokival zárta az NB I/B Zöld csoportjának alapszakaszát a Vásárhelyi Kosársuli március 31-én este.

Tömeg, jó hangulat - igazi majális fíling
Tömeg, jó hangulat - igazi majális fíling A cikk címét az április 30-án délután, este kilátogatóktól idéztük. A régi időket idézte a vásárhelyi önkormányzat által szervezett Népkert majálisa. Képekkel.

Már nincs messze az 5. hely
Már nincs messze az 5. hely A kérdés az volt a Hódtói Sportcsarnokban, hogy ki játszhat majd az 5. helyért az NB I/B Zöld csoportjában.

Szúnyoggyérítés Vásárhelyen
Szúnyoggyérítés Vásárhelyen Elindult a központi szúnyoggyérítés, amelyet évek óta a katasztrófavédelem irányít, de az önkormányzat is végeztet szúnyogírtást, szükség szerint többször is egy szezonban.

Kazinczy-érmes lett a vásárhelyi Szántó Emese
Kazinczy-érmes lett a vásárhelyi Szántó Emese A Kazinczyról elnevezett „Szép Magyar Beszéd” versenyt, amely az eltelt hat évtized során országos mozgalommá vált.