GazdaságA zsolcai árvízkárosultaknak

2010. december 1., szerda
 
A zsolcai árvízkárosultaknak

A Villeroy & Boch a Magyar Vöröskereszttel együttműködve Hódmezővásárhelyen gyártott termékekkel járul hozzá az épülő lakások fürdőszobáinak kialakításához.

 

Az ország északi részén, az árvíz sújtotta Felsőzsolcán közel 130 lakás épül a rászorulóknak. Együttműködésben a Magyar Vöröskereszttel, a Villeroy & Boch Magyarország 128 monoblokk WC-vel és 128 mosdóval járul hozzá ingyenesen az épülő lakások fürdőszobáinak kialakításához. A cég által felajánlott termékek összértéke 6,6 millió forint, mely a Vöröskereszt mályi raktárából kerül majd a leendő otthonok fürdőszobáiba. Fehér Erzsébet a vállalat marketingvezetője portálunknak elmondta, a Villeroy & Boch Magyarország Kft. vezetősége nagy hangsúlyt fektet a társadalmi felelősségvállalásra, ezért a hazai piac egyetlen szanitergyártó cége kötelességének érzi a bajba jutott emberek megsegítését.

 

Olvassa el ezt is!

A Kosársulinak nem jött össze a győzelem

A Kosársulinak nem jött össze a győzelem

Saša Vejinović csapata jó meccset játszott a tabella élmezőnyéhez tartozó vendégekkel, és bár nagyot harcolt, végül szoros vereséget szenvedett.
Kiképzőközpont épül Vásárhelyen

Kiképzőközpont épül Vásárhelyen

Január 20-án Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter részvételével letették a Lynx harcjármű szimulációs központjának alapkővét.
Vásárhelyi  Művészeti Díj 2026

Vásárhelyi Művészeti Díj 2026

Benedek Lili jazzénekesnő, Varga-Tóth Attila operaénekes, valamint a Molnár Dixieland Band együttes vehette át az idei Vásárhelyi Művészeti Díjat-
A Kosársuli nem tudta megszorítani az egyik bajnokesélyest

A Kosársuli nem tudta megszorítani az egyik bajnokesélyest

Február 14-én este a Baja vendégeként lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 17. fordulójában.
 

És ezt már olvasta?

Családi események Hódmezővásárhelyen 2026
Családi események Hódmezővásárhelyen 2026 2026. 7. hét. Mindannyiunk élete egy csepp a végtelen óceánban...
 
Kupa hétvége Vásárhelyen
Kupa hétvége Vásárhelyen Február második hétvégéjén a Fülöp Mihály Magyar Kupa soron következő fordulóját rendezték a vásárhelyi Vívócentrumban.
 
Elfogadták Hódmezővásárhely idei költségvetését
Elfogadták Hódmezővásárhely idei költségvetését A város működési bevételeiből fedezi működési kiadásait, az ingatlanértékesítésből származó összeget teljes egészében fejlesztésre fordítják.
 
A 43. Magyar Sajtófotó Kiállítás a Kossuth téren
A 43. Magyar Sajtófotó Kiállítás a Kossuth téren Az országot 2021 óta járó, az előző év legjobb sajtófotóit bemutató vándorkiállítás Hódmezővásárhelyre érkezett.
 
A Kosársuli felugrott a 9. helyre a tabellán
A Kosársuli felugrott a 9. helyre a tabellán A PTE-PEAC-ot fogadta a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoportjának 16. fordulójában. a csapat végig uralta a meccset és visszavágott az őszi vereségért.
 
Megszerezte első idegenbeli sikerét
Megszerezte első idegenbeli sikerét Január 25-én este az Eger vendégeként lépett pályára a Vásárhelyi Kosársuli az NB I/B Zöld csoport alapszakaszának 14. fordulójában.
 
Program a gyermekvállalás támogatására
Program a gyermekvállalás támogatására Európai uniós támogatással újabb egészségfejlesztési program indult Hódmezővásárhelyen és Szatmárnémetiben.